В ОБСЄ заявили про найвищий рівень порушень в Донбасі і залякування спостерігачів

В ОБСЄ обурені залякуванням спостерігачів проросійськими терористами
За даними Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, за останні тижні на сході України зареєстровано найбільшу кількість випадків порушення режиму перемир'я за весь час спостережень, заявив представник США при організації Даніель Баєр, передає Укрінформ.
"Ситуація продовжує погіршуватися в східній частині України. Так, в середині листопада порушення режиму припинення вогню досягло найвищого рівня з моменту створення Спеціальної моніторингової місії (СММ) в 2014 році", - заявив американський представник.
Крім того, СММ минулого тижня зареєструвала найбільшу за всю історію кількість порушень з використанням важких озброєнь, у тому числі, систем залпового вогню, зазначив він.
При цьому представник США підкреслив, що основну відповідальність за ці порушення продовжують нести об'єднані російсько-сепаратистські сили. У цьому зв'язку він закликав сторони повною мірою виконувати Мінські угоди, в тому числі, підтримувати режим припинення вогню, виведення забороненої зброї, досягнення прогресу в розведенні сил, а також забезпечення СММ повного і безперешкодного доступу до всіх частин України, особливо з територій, що знаходяться під контролем об'єднаних російсько-сепаратистських сил.
У той же час американський дипломат звернув увагу на збільшення випадків залякування міжнародних спостерігачів з боку проросійських сил. Тільки за останні два місяці їх було зареєстровано дев'ять, і у всіх випадках вони залишилися безкарними.
"Це неприйнятно. Росія і сепаратисти, яких вона підтримує, повинні визнавати свою відповідальність за таку поведінку і забороняти залякування і погрози на адресу спостерігачів", - підкреслив Байєр.
Від імені США він в черговий раз закликав сторони конфлікту відвести війська з цивільних районів і одночасно подякував українській стороні за оголошену готовність здійснити цей крок.
Нагадаємо, раніше В ОБСЄ повідомили, що кількість порушень режиму тиші в Донбасі зросла до 8000 за тиждень.

Related

Події в Україні 2894546492279913414

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item