Турчинов про погрози РФ: Нова фаза гібридної війни

Турчинов відповів на погрози Росії завдати ракетного удару

Україна однаково не відмовиться від проведення ракетних стрільб, кажуть у РНБО.

 
Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що погрозами завдати ракетний удар Росія намагається перевести в нову фазу гібридну війну проти України, повідомляє прес-служба відомства.
 
Нагадаємо, Україна проведе ракетні навчання над Чорним морем 1-2 грудня. Ці плани викликали різку критику в Кремлі. За даними ЗМІ, Росія пригрозила Україні ракетним ударом.
 
"Погрози застосувати зброю проти України - це спроби переведення в активну фазу гібридної війни, яку Росія веде проти нашої країни протягом останніх трьох років", - сказав він.
 
Турчинов також додав, що Україна не відмовиться від проведення навчань.
 
"Ми і надалі будемо зміцнювати обороноздатність нашої держави і продовжуватимемо ракетні випробування і навчання відповідно до затверджених планів і графіків у межах нашої суверенної території і суверенного повітряного простору", - сказав глава РНБО.
 
Державіаслужба також відповіла на претензії Росії, нагадавши, що, за міжнародними договорами, Україна має право управляти своїми кордонами.
 
"Тобто ми маємо право видавати такі розпорядження, які встановлюють певні обмеження. Це наш повітряний простір. Це рішення ради ІКАО (Міжнародна організація цивільної авіації, - ред.) від 1997 року. З тих пір воно не змінювалося і не скасовувалося", - сказали у відомстві.
 
Раніше в Міноборони заявили, що допускають ракетний удар Росії по Україні.
 

Related

Політика 1136429155587928285

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item