Військам РФ нададуть коридор для виходу з ПМР

Російським військовим дадуть вийти із Придністров'я

Росія не має наміру виводити війська з території Придністров'я.

 
Виведення російських військ і озброєння, розміщеного в селі Кобасна Придністровського регіону Молдови, буде проходити по "зеленому коридору". Таку заяву зробили міністри оборони України і Республіки Молдова Степан Полторак і Анатол Шалару на нараді глав військових відомств обох країн, що відбулася в Одесі, повідомляє Deschide.
 
Міністр оборони республіки Молдова Антатол Шалару заявив про те, що озброєння, розміщене на військових складах у селі Кобасна, становить велику небезпеку як для жителів Республіки Молдова, так і для України, не кажучи вже про населення лівобережжя Дністра. У цьому контексті до кінця нинішнього року буде розроблено детальний план із вивезення даного озброєння і виведення російських військ ОГРВ з території Республіки Молдова.
 
"Разом з українським колегою ми обговорили питання створення спеціального коридору для російських військових, які перебувають у придністровському регіоні, а також для боєприпасів, що знаходяться на зберіганні в селі Кобасна. Молдавське військове відомство було офіційно проінформоване про те, що українська сторона готова підготувати спеціальний коридор для виведення російських військ і озброєння. Ми домовилися про зустріч військових експертів обох країн на території України для того, щоб обговорити ряд питань технічного характеру: виїзд відповідних конвоїв із Молдови та шляхи, по яких вони увійдуть на територію України, а також їх подальший маршрут по території України".
 
Також сторони поінформують ОБСЄ, оскільки дана місія повинна відбуватися під егідою ОБСЄ І ООН.
 
"Далі ми маємо намір звернутися до міжнародних організацій для того, щоб вони вплинули на керівництво РФ і посприяли початку зазначеного процесу евакуації. З нашого боку для цього будуть надані всі види допомоги та шляхи для транспортування: наземний, повітряний, морський" , - заявив Шалару.
 
Нагадаємо, раніше Молдова назвала війська РФ у Придністров'ї головною проблемою.

Related

Події у світі 1272564504768155924

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item