Меркель озвучила число мігрантів, які покинуть Німеччину до кінця року

Меркель хоче різко скоротити число мігрантів у Німеччині
Федеральний канцлер Німеччини та голова ХДС Ангела Меркель розраховує, що близько 100 тис. мігрантів, які не одержали право на перебування в Німеччині, залишать країну до кінця поточного року, передає Die Welt.
За даними видання, Меркель повідомила про те, що третина з цих 100 тис. буде насильно виселена з Німеччини. Ще 60 тис., згідно з її планами, покинуть країну добровільно в рамках програм з повернення, ініційованих федеральним урядом.
Окрему відповідальність канцлер поклала на владу федеральних земель - вони повинні депортувати мігрантів, яким було відмовлено у притулку.
"Якщо земельні уряди стануть відмовлятися примусово висилати біженців, тоді кожен, природно, звернеться до самого себе зі словами: "Я не буду добровільно робити те, чого вони не роблять самі", - зазначила Меркель.
Особливо стривожена канцлер проблемою з біженцями з Афганістану. На її думку, незважаючи на те, що в цій країні бушує громадянська війна і кровопролиття, Німеччина не може прийняти всіх біженців звідти.
"Неможливо, щоб всі юнаки і дівчата з Афганістану переселилися до Німеччини", - сказала Меркель.
Нагадаємо, раніше глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що мігранти відмовляються від переселення, якщо країна призначення не Німеччина.
За даними МВС ФРН, в країну в 2015 році прибуло 890 000 біженців.
На початку вересня 2016 року президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що у Європейського Союзу практично вичерпалися можливості приймати нових біженців.
За словами президента ЄС, кількість переміщених осіб становить 65 мільйонів чоловік.

Related

Суспільство 2780092339243113946

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item