ЕХ.UA оголосив про припинення роботи

EX.UA закривається

Керівництво найбільшого файлообмінника пояснило таку акцію незгодою із законодавчими ініціативами щодо боротьби з піратством.

 
Найбільший український файлообмінник EX.UA оголосив про припинення роботи і попросив користувачів вилучити файли зі своїх архівів до 30 листопада. Про це сказано на головній сторінці сайту.
 
Керівництво сайту пояснило, що останні законодавчі ініціативи з боротьби з піратством містять "ознаки нецивілізованого лобізму", а також повідомило про погрози, шантаж і DOS-атаки з боку держави.
 
"Новий закон, який знаходиться на підписанні в президента, робить невигідним його дотримання: він буде діяти тільки проти тих, хто спробує йому слідувати. Він буде стимулювати нехтування авторськими правами", - сказано в повідомленні.
 
Адміністрація форуму вважає, що вигоду від нього отримають лише іноземні компанії.
 
"Український бюджет не отримає взагалі ніяких грошей. А український глядач отримає меншу свободу вибору. Ми вважаємо, що те, що зараз буде відбуватися в Україні (після прийняття закону), сильно шкодить її інтересам", - йдеться на сайті ресурсу.
 
Не прагнучи порушувати закон, керівництво сайту вирішило закрити файлообмінник.
 
"EX.UA ніколи не зійде з позицій поваги до законів України, і тому ресурс прийняв рішення просто припинити свою роботу", - сказано в повідомленні.
 
Зазначимо, що напередодні силовики закрили відеосховище Fs.to, одне з найбільших в Україні.

Related

Технології 4649722860745074136

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item