В Антарктиді знайшли доісторичну комахуАмериканські вчені Університету Північної Дакоти і Смітсонівського інституту в одному з льодовиків Антарктиди знайшли останки древнього жука. Його вік - понад 14 млн років.
Фахівці виявили скам'янілі крила комах в районі льодовика Бірдмора, приблизно в 550 кілометрах від Південного полюса. Результати дослідження вони опублікували в журналі ZooKeys, передає National Geographic.
Вид знайдених жуків ученим невідомий. Але вони припускають, що комахи належать до сімейства турунів (Carabidae). Знахідка отримала ім'я Antarctotrechus balli. Науковці проаналізували рештки комах і з'ясували, що вони мешкали на території Антарктиди 14-20 млн років тому. Тоді клімат "білого континенту" був значно теплішим, і вона була покрита рослинністю.
Відкриття вносить важливий внесок у вивчення історії Землі. Зараз на території сучасної Антарктиди мешкає лише три види комах: блохи, безкрилі комарі і мурахи. Всі вони не літають. На думку фахівців, Antarctotrechus balli також були нелітаючими комахами.
Під час розширення метро Лос-Анджелеса у США робітники натрапили на кістки мастодонта, який вимер близько 10 тис. років тому, пише Gizmodo. На місці будівництва знайшли череп, зуб, бивні і інші фрагменти тварини, схожої на сучасного слона.

Related

Цікаво 6671032044046947169

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item