"Він поїхав на Донбас, щоб захищати свій Крим" - Рефат Чубаров на прощанні з бійцем "Айдару"Сьогодні побратими та рідні попрощалися зі 60-річним бійцем "Айдару". Руслан Муждабаєв помер 26 грудня у бліндажі від зупинки серця.
Бойовий шлях "Татарина" почався з Революції гідності. На Майдан він приїхав з Криму. Після революції вирушив добровольцем в "Легіон Свободи", потім перевівся в "Айдар".

"Останні його роки були для нього неспокійними, болючими. 2013 року він зірвався з Криму. Пішов на Майдан. Пробув там всю Революцію гідності", - сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
"Я знаю добре одного з його синів. Його звати Рефат. Він був одним з людей, які охороняли мене, коли почалась окупація. Було досить небезпечно. Рефат з іншими молодими хлопцями багато діб був навколо мене.
Ми знаємо цю родину. Боляче те, що ми ховаємо Руслана далеко від Криму. Далеко від землі, до якої він повертався все життя. Він поїхав далеко від Криму, щоб захищати свій Крим. Ми тішимося такими людьми, які укріплюють нашу націю. Зміцнюють українців і кримських татар", - сказав Рефат Чубаров.
"Татарин" - скромна, спокійна людина, дуже переживав за те, що ми не звільняємо Крим.
Пам'ятаю стоїть "Татарин" у караулі на воротах. Я приїжджаю, він плаче. Старий дорослий чоловік зі сльозами на очах просить, щоб я його забрав на передові позиції. Хотів постійно воювати. Завжди рвався в бій", - розказує боєць 2-ї афганської роти на позивний "Монах".
"Жодного дня не був у госпіталю самостійно. Хвороба підбивала. Він казав: "Ні, я буду з вами". Скільки разів йому казали: "Йди відпочинь трошечки". Він: "Ні, не зараз. Не час відпочивати", - пригадує для боєць 2-ї штурмововї роти "Айдару" на позивний "Вовк".
"Старіти ми не маємо права, ні духом, ні тілом, старіти не можна нам. Доки є АТО. А то, що я в 60 років тут, може хоч одного хлопця цим обережу, нашого українця. Війна - це справа дорослих, а не молодих", - говорив "Татарин".

Related

Події в Україні 5819715167259712371

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item