Завершилися слухання щодо боргу Януковича в 3 млрдВ лондонському Високому суді завершилися слухання за позовом Росії до України у справі про стягнення з України кредиту в розмірі 3 млрд доларів, виданого при президентстві Януковича.
Слухання тривали три дні.‎ Суддя Вільям Блер подякував сторонам за викладені позиції і пообіцяв "у належний час" повідомити про своє рішення, - передає bbc.
У четвер у суді виступали юристи обох країн: Росію представляв Марк Говард, ‎а Україну - Банкім Танкі.‎‎ Україна доводила в суді, що кредит був узятий під тиском Росії, як хабар за відмову України від договору про асоціацію з Євросоюзом. Уряд Януковича своєю згодою на кредит порушив закон про бюджет, у якому був встановлений ліміт запозичень на рік.
Із точки зору України, подальші дії Росії - анексія Криму та підтримка війни на сході України - дають Києву законні підстави відмовитися від виплати.
Нагадаємо, уряд Миколи Азарова отримав кредит в рамках домовленостей між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом Віктором Януковичем у грудні 2013 року. Запозичення були видані допомогою викупу євробондів України на 3 млрд доларів через Ірландську фондову біржу.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 2079758913937326808

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item