Китайський Новий рік зустріли ходою драконів


Сьогодні за Китайським календарем на Землі настав 2017 рік.
Зі збереженням найяскравіших східних традицій львів'яни та гості міста зустріли рік Вогняного Червоного Півня о 18.00 за київським часом.
Присутні мали змогу подивитись лазерне шоу та виступи учнів школи кунг-фу, взяти участь у вікторині та почастуватись традиційними китайськими стравами.
Найцікавішою подією стала видовищна хода драконів. Два велетенських дракона червоного та жовтого кольору під супровід барабанщиць центральними вулицями міста пронесли українські та китайські студенти. Китайці кажуть, якщо доторкнутись до вогняних драконів, це неодмінно принесе удачу в році, що наступає.
Святкування Китайського Нового року проходитиме у Львові протягом трьох днів. На площі Ринок гостей свята розважатимуть відомі герої китайської культури, буде дитяча анімація, майстри кунг-фу навчатимуть тонкощів бойового мистецтва, працюватиме ярмарок з традиційною китайською їжею.
Шостий рік поспіль свято проводить Міжнародна громадська організація "Культурно-дослідницький центр України та Китаю "Ланьхва".
Новий рік, або Свято весни у Китаї - найважливіше з традиційних китайських свят, яке знаменує пробудження природи. Наступає він за місячним календарем та святкується п'ятнадцять днів. В цю новорічну пору, більшість китайців, збираються сім'ями на свою щорічну вечерю возз'єднання.

Related

Події у світі 2578945084964476928

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item