Ахметову зробили пропозицію в Адміністрації президента - ЗМІВідносини між президентом Петром Порошенком і олігархом Рінатом Ахметовим налагоджуються.
Про це пише "Українська правда" з посиланням на власні джерела.
Ахметову від АП надходили пропозиції щодо створення нової партії, яка могла б співпрацювати з владою. Чи то як депутатської групи, яка б могла додавати голоси парламентській більшості, повідомляє видання.
ЗМІ називає партію "Опозицийний блок" акціонерним товариством з двома основними власниками – Ахметовим і Фірташем-Льовочкіним, які розділили вплив і фінансування проекту 50 на 50%.
Вплив двох акціонерів можна прослідкувати подивившись на прізвища очільників фракції – представники так званої групи РосУкрЕнерго Сергій Льовочкін і Юрій Бойко, і депутати, орієнтовані на Ахметова – Юрій Воропаєв і Олександр Вілкул.
Видання нагадує: розмови про розкол в ОБ не припиняються ще з початку його утворення у 2014 році. Причина цьому - давнє протистояння між групами, які весь цей час намагалися триматися разом, щоб після революції взагалі не зникнути з політичної карти.
Минулого року влада зробила Ахметову недешевий подарунок у вигляді формули визначення вартості вугілля "Роттердам+", яка дозволяє олігарху продавати електроенергію на 15-20% дорожче.
У Льовочкіна теж непогані відносини з АП, але мета його групи – дострокові парламентські вибори.
Поки група Фірташа-Льовочкіна сподівається на збереження відносин, в оточенні Ахметова вже обговорюють, хто очолить новостворену групу і називають три вірогідних прізвища – Наталія Королевська, Олександр Вілкул та Вадим Новинський, у якого наразі найбільше шансів.
Втім не виключено, що Льовочкін та Ахметов все ж таки зможуть домовитися.
В АП, тим часом, будують свої плани на обидві групи. Група Ахметова зможе додавати голоси під час важливих голосувань, а Юрій Бойко – найкращий конкурент для діючого президента у другому турі президентських виборів, повідомляє ЗМІ.
Минулого року ЗМІ повідомляли про вересневий рейтинг Петра Порошенка - за нього проголосували б 9,8% українців.
На президентських виборах 2014-го Порошенко отримав понад половину (54,7%) голосів виборців. Він переміг у першому турі.

Related

Політика 5676909954700174385

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item