Суд над Єфремовим. Адвокати не прийшли на засідання

Олександр Єфремов

Екс-лідеру фракції Партії регіонів призначать безкоштовного захисника.

Екс-главі фракції Партії регіонів Олександру Єфремову призначать безкоштовного адвоката через неявку його захисників на сьогоднішнє засідання суду. Відповідне рішення ухвалила колегія суддів Старобільського районного суду Луганської області в понеділок, 16 січня, повідомляє РБК-Україна.
"Колегія суддів, розглянувши матеріали справи в ході підготовчого засідання ... постановила - доручити керівнику центру безоплатної правової допомоги забезпечити участь фахівця, залучити захисника з центру вторинної безоплатної правової допомоги, а саме в участі в підготовчому засіданні", - зачитав рішення суддя.

У свою чергу Єфремов заявив, що відмовиться від безкоштовного адвоката.

"Неучасть моїх захисників є грубим порушенням мого права на захист. А пропозиція прокурора притягнути безкоштовного адвоката - хай не турбується. Я все одно напишу відмову", - сказав він.

У свою чергу секретар судового засідання повідомив, що адвокат екс-регіонала Євген Солодко написав електронного листа, в якому попросив перенести засідання на іншу дату.

Сам Єфремов заявив, що його захисники зайняті в розгляді апеляційної скарги на його арешт в апеляційному суді Києва, призначеному на цей же день.

Нагадаємо, ГПУ висунула Єфремову підозри за п'ятьма статтями, в тому числі і державній зраді.

Related

Суспільство 7171354280166557555

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item