Посол України в США спілкувався з Трампом

Посол України в США Валерій Чалий

Валерій Чалий заявив, що спілкування з президентом США пройшло в позитивному ключі.

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий після інавгурації Дональда Трампа повідомив, що два дні тому скористався можливістю поговорити з новим президентом про відносини з Україною, і розмова відбулася в позитивному ключі, передає Укрінформ.
"Я скористався можливістю коротко поговорити з обраним президентом для того, щоб питання України не залишилося поза його увагою", - розповів Чалий журналістам і уточнив, що розмова відбулася два дні тому, під час передінаугураційному заходів.
"Я не можу розповісти про суть цієї розмови, але можу сказати, що до цього відбулося дуже позитивне спілкування президента України і новообраного президента Трампа. Моя розмова була в розвиток цього діалогу", - зазначив дипломат.
На думку Чалого, ключовим завданням для України зараз - забезпечення прямого контакту на вищому рівні.
Він інформував, що Посольство вже передало підготовлений Україною перелік питань, "за якими ми хотіли б розвивати співпрацю в сферах наших спільних інтересів, в тому числі з того, що ми можемо запропонувати Сполученим Штатам".
Чалий також акцентував увагу на тому, що на інавгураційних заходах в п'ятницю він мав можливість говорити з багатьма ключовими фігурами з нової адміністрації Білого дому.
Дипломат наголосив, що Посольство України в США вже тривалий час працює з перехідною командою Трампа, а Україна зберігає двопартійну підтримку в обох палатах Конгресу США.
Раніше Чалий пояснив, чому президент України Петро Порошенко не їде на інавгурацію Трампа.

Related

Політика 1894330874076252497

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item