СБУ призначила експертизу висловлювань Пінчука про Донбас і відмову від Криму - Ярош

Про експертизу заяв Пінчука СБУ повідомила у відповіді на звернення Дмитра Яроша
Служба безпеки України призначила семантико-текстуальну експертизу висловлювань підприємця Віктора Пінчука в колонці на сторінках WSJ, де він закликав пожертвувати Кримом заради миру з РФ, і тимчасово зняти з порядку денного зусилля з євроінтеграції та зближення з НАТО.
Про це йдеться у відповіді спецслужби на звернення народного депутата Дмитра Яроша, яку той опублікував на своїй сторінці в Facebook.
"Отримав від СБУ проміжну відповідь по ворожим і антидержавним заявам компрадорського паразита Пінчука... Питання будемо добивати", - написав нардеп.

Нагадаємо, 30 грудня 2016 року на сторінках WSJ була опублікована колонка Пінчука під назвою Україна повинна піти на болісні компроміси заради миру з Росією, в якій бізнесмен закликав пожертвувати Кримом заради миру, тимчасово зняти з порядку денного зусилля з євроінтеграції та зближення з НАТО.
Крім того, Пінчук вважає за необхідне відмовитися від спроб взяти територію Донбасу під свій контроль і провести вибори чим швидше.
Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв на сторінках The Wall Street Journal відповів українському підприємцеві Віктору Пінчуку.

Related

Політика 2541265058059258091

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item