Поліція Донеччини викликала Семенченка для роз'яснень щодо фейкового наказу

Семен Семенченко
Поліція Донеччини запросила народного депутата Семена Семенченка для надання роз'яснень щодо опублікованого ним фейкового наказу нібито від голови Донецької ОВЦА Павла Жебрівського до керівника ГУ НП Донецької області В'ячеслава Аброськіна.
Як повідомляє прес-служба поліції Донеччини, правоохоронцями розпочато перевірку щодо появи вихідного документу Донецької ВЦА з явними ознаками підроблення, який у суботу був опублікований Семенченком.
За розпорядженням Аброськіна даний факт було зареєстровано у Єдиному журналі заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події та розпочато відповідну перевірку, яку здійснює Краматорський відділ поліції.
"В рамках перевірки Семенченко Семен Ігорович у будь-який зручний час запрошується до Краматорського ВП (м. Краматорськ, вул. Академічна, буд. 25) для дачі роз’яснень за вказаними подіями, а також надання документу для його подальшого вивчення та встановлення походження", - йдеться в повідомленні.
У суботу, 18 лютого, Семенченко опублікував наказ нібито від імені Жебрівського до Аброськіна з вказівкою розблокувати залізничну колію. 
Нагадаємо, наприкінці січня ветерани АТО і деякі народні депутати ініціювали блокаду залізничних колій, по яких антрацит поставляється з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України. З 10 лютого поставки вугілля було повністю припинено.

Related

Суспільство 7440108183254462429

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item