"Тоді всі ходитимуть, як зайчики" - у Раді придумали радикальну реформуВерховна Рада може перейти на прийняття рішень більшістю від присутніх у залі депутатів.
Про це журналістам заявила перший віце-спікер Ірина Геращенко, повідомляє "112 Україна".
"Має бути доведений до розуму законопроект, який є у ВР щодо реформування роботи парламенту. І, можливо, варто вийти на європейський принцип голосування від більшості присутніх. Тоді всі будуть ходити, як зайчики", - сказала вона.
"Демократичні коаліції в нас завжди непрості. Стабільна коаліція була за останні 15 років один раз за правління Януковича. Стабільна, як на кладовищі. Демократична коаліція завжди знаходиться в дискусії. Це українські реалії. Більше тут є питання дисципліни депутатського корпусу. Народний депутат, незалежно від фракції, має приходити на роботу, працювати і голосувати", - зауважила перший віце-спікер.
Верховна Рада приймає основну частину рішень більшістю від конституційного складу парламенту - 226 голосів.
7 лютого депутати ухвалили звернення до парламентів іноземних держав і міжнародних організацій щодо засудження ескалації збройної агресії Росії проти України. За ухвалення цієї постанови проголосували 258 парламентаріїв.
На ранковому засіданні спікер Андрій Парубій двічі ставив питання на голосування, щоб включити його у порядок денний і розглянути. Проте голосів для цього не знайшлося.

Related

Політика 4345819718762207194

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item