У МЗС Німеччини прокоментували слова свого послаУ Міністерстві закордонних справ Німеччини прокоментували слова посла країни в Україні Ернста Райхеля щодо виборів на Донбасі.
Про це повідомили у МЗС України.
"7 лютого 2017 року посла запросили до міністерства. Під час зустрічі німецькому дипломату наголосили на неприпустимості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу в присутності російських окупаційних військ", - йдеться у повідомленні.
МЗС заявляє, що на зустрічі була підтверджена чітка і послідовна позиція України, що проведення подібних виборів можливе лише після виведення підрозділів російських Збройних сил.
У відповіді МЗС ФРН на прохання "Укрінформ" прокоментувати слова посла, керівництво повідомило, що Німеччина буде керуватися положеннями Мінських угод при врегулюванні кризи на Донбасі.
"Керівництвом для всіх наших зусиль з подолання кризи на сході України є Мінські угоди між Росією та Україною від 12 лютого 2015 року, посередниками в яких виступають Німеччина та Франція", - йдеться у відповіді відомства.
Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель заявив, що вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей можуть відбутися за присутності російських військових.

Related

Політика 4093175814928682309

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item