Путін поставив хрест на "русском мире" в Україн


Президент Росії Володимир Путін недооцінив щире бажання українців бути незалежними.

Про це сказав колишній віце-прем'єр і голова Секретаріату президента Ющенка Олег Рибачук.
"Був переконаний, що Майдан - це амєрікоси, западниє дєньгі. Останнім часом від нього навіть не чути, що ми один народ. А два роки тому говорив, що нічим не відрізняємося", - зауважив він.
За три роки Путін досягнув прямопротилежного до того, що прагнув, вважає Рибачук.
"Для нього Україна вже мала би бути десь там Галіциєй. Дуже сильно прорахувався. Не очікував, що його зупинять невідомі йому добробати. Думав, буде як у Криму. Тепер на ідеях руського міра в Україні можна сміливо ставити хрест. А ще до війни з Росією суспільна думка була половина на половину — хтось бачив майбутнє у ЄС, інші - в близьких стосунках з "братською" РФ", - пояснив колишній політик.
Для України російський президент став "лакмусовим папірцем", вважає Рибачук.
"Який проявив українськість незалежно від мови. Він щиро вірив у те, що якщо ти розмовляєш російською мовою ти рускій. Однак після агресії кудись зникли усі Леніни. В країні відбулися колосальні зміни, не тільки в назвах вулиць. Вони Путіну не бачилися і в страшному сні", - сказав екс-посадовець.
Після Майдану Україна більше розуміє і розраховує на власні сили, каже експерт.
"Зникла ілюзія, що зміни відбудуться згори. Людей цікавить, як реформи в країні зробити незворотними. Натомість владі бракує прямих розмов із суспільством", - зауважив він.
"Путін вважає, що ще не вечір. Прихильники руського міра заохочують нас до гніву, нових Майданів, щоб ми розвалилися. Хоча і влада багато діє в цьому руслі. Найгіркіше те, що зараз відбувається у Києві на Майдані. Люди, які готові віддати своє життя за Україну, опиняються по різні боки штучних барикад. Зовсім не туди направляємо свою енергію. Важливо зрозуміти - нас об'єднує значно більше, ніж роз'єднує. Як тільки усвідомимо і поставимо чіткі вимоги до влади, вона їх виконає", - сказав Рибачук.
Після Революції гідності у березні 2014 року Росія анексувала Крим. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Related

Політика 7655219874454563054

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item