Організаторів панамських офшорів заарештувалиУ Панамі затримали організаторів юридичної компанії Mossack Fonseca. Рамон Фонсека і Юрген Моссак реєстрували і обслуговували офшорні компанії.
В офісі провели обшук. За кілька годин до арешту компанію звинуватили у причетності до корупційного скандалу з нафтовою компанією Petrobras, повідомляє Meduza. Її власники давали хабарі бразильській владі. За це отримували контракти. Таким чином заробили понад $1 млрд. Президента Ділму Руссеф після скандалу відправили у відставку.
У квітні Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, що використовують впливові людьми для ухилення від сплати податків. Вивчили 11,5 млн документів. Фігурантами скандалу стали 12 чинних і колишніх світових лідерів. Серед них — Петро Порошенко. Журналісти з'ясували, що у президента були ще кілька офшорних компаній. Україна опинилася серед країн, де керівництво не проводить розслідування після публікації "панамського досьє".

Related

Події у світі 3777000184072117817

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item