У міськраді Херсона скандал через російську мову

Ігор Петренко, капелан

Чиновниця відмовилася розмовляти з капеланом Ігорем Петренком українською мовою.

 
У відділі реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міськради зчинився скандал. Туди прийшов військовий капелан Ігор Петренко, щоб зареєструвати дружину і дитину і попросив чиновницю розмовляти з ним державною мовою.
 
Але співробітниця назвала його поведінку провокативною, відмовилася робити ксерокопії документів, а потім і зовсім припинила прийом.
 
Капелан Петренко зняв на відео перепалку і основних учасників.
 
"Ось це, російськомовне, не хоче брати документи принципово і зі мною не розмовляє українською мовою. А ось і охорона прийшла. Так само російськомовна", - сказав Петренко і пішов до керівника відділку, щоб там накадили підлеглій, тому що в нього вже накипіло.
 
 
У свою чергу керівник відділку реєстрації Світлана Беседіна пояснила, що її підлегла відмовилася спілкуватися українською мовою через нечемне поводження капелана і його запізнення на прийом, передають Николаевские новости.
 
"Безумовно, ми як службовці й посадові особи не маємо права розпочинати суперечку. Десь маємо промовчати, десь маємо зачекати, поки людина висловиться, а може, й накричиться", - додала Беседіна.
 
Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко пообіцяв провести розслідування щодо інциденту і покарати чиновницю, якщо вона дійсно поводилась непрофесійно.
 
Як повідомляють ЗМІ, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що в Україні є лише одна державна мова - це українська. На його думку, сама мова гуртує українську націю.

Related

Гаряча новина 5104384152721202452

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item