Можемо завтра почати купувати вугілля у РФ - міністр

Антрацит можна постачати з Росії чи ПАР, але вдвічі дорожче

Україна може постачати вугілля з Росії або ПАР, але воно буде вдвічі дорожче, заявив міністр енергетики.

 
Замість антрациту з непідконтрольних територій Україна може постачати його з Росії або ПАР, але таке вугілля буде вдвічі дорожче. При цьому поставки з Росії можна почати хоч завтра. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.
 
"Альтернативні джерела можна знайти, починаючи із завтрашнього дня. Але що ми міняємо. Із завтрашнього дня ми можемо почати поставку антрацитної групи вугілля з Кузбасу, тільки замість своїх шахтарів будемо платити гроші російським шахтарям, замість надходжень до бюджету в Україні ми будемо платити в російський бюджет", - сказав міністр в ефірі програми "Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою" в неділю ввечері.
 
Насалик також додав, що вуглевидобувні підприємства Донбасу зареєстровані в Україні, і податки надходять до бюджету України.
 
На уточнювальне питання про альтернативу вугіллю-антрациту з Донбасу міністр заявив: "Альтернативні (джерела - ред) є. Це - з Росії - але буде вдвічі дорожче. З тієї ж Південно-Африканської Республіки, тільки термін його поставки буде 40-50 днів, і він буде вдвічі дорожче, ніж український".
 
Як повідомляють ЗМІ, 15 лютого Кабмін ввів надзвичайні заходи в енергетичній системі України після тритижневої блокади залізниці на Донбасі.
 
Влада відразу ж заборонила експорт антрациту, якого не вистачає на ТЕС. При цьому міністр Насалик від початку заявляв, що єдина альтернатива вугіллю з ЛДНР - імпорт з Росії.

Related

Економіка 2103468260193427029

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item