Імпорт електроенергії з Росії виключений - Насалик

Україна не розглядає варіант імпорту електроенергії з Росії

Глава Міненерго заявив, що введення тимчасових надзвичайних заходів в енергетичній сфері мінімізує ризики дефіциту потужності.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив в ефірі ICTV, що Україна не розглядає варіант імпорту електроенергії з Росії, навіть в разі гострої необхідності.
"У 2016 році був перший рік, коли ми відійшли від імпорту російської електроенергії. Мало того, коли у нас була кризова ситуація в травні і ми хотіли отримати аварійну допомогу електроенергією - а це між усіма сусідами (країнами-сусідами України) укладається угода про аварійну допомогу, тобто це зобов'язання усіх, - нам в цьому відмовили. Я більш ніж упевнений, що імпорт електроенергії з Росії навіть не варто розглядати, бо не буде його у нас, і ми зробимо все для того, щоб відмовитися від цієї позиції" , - зазначив міністр.
Насалик впевнений, що введення тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії дозволить мінімізувати ризики виникнення дефіциту потужності в Об'єднаній енергосистемі України.
Раніше Насалик повідомив, що Міненерго ініціює введення надзвичайного стану в енергетичній сфері.
Нагадаємо, в Україні вже третій тиждень триває блокада залізничних колій з непідконтрольних територій Донбасу, якими поставлялося вугілля, необхідне для роботи ТЕС.

Related

Економіка 4105153798134519993

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item