Інцидент на Чонгарі вичерпаний - Чубаров

На Чонгарі стався конфлікт між кримськими татарами і ЗСУ

Глава Меджлісу стверджує, що силовики залишили базу громадської організації Аскер.

 
Інцидент у селі Чонгар Херсонської області між українськими військовими та представниками кримськотатарської громадської організації Аскер вичерпаний. Силовики залишили базу кримськотатарського батальйону. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров.
 
За його словами, конфлікту можна було б уникнути, якби не затягувалося рішення зі створення у складі ЗСУ або Нацгвардії окремого кримськотатарського військового підрозділу, в якому могли б служити жителі Криму - як кримські татари, так і особи інших національностей.
 
"В очікування такого рішення молоді люди в складі громадської організації Аскер проводили військову підготовку, сприяли прикордонній та митній службам України на КПП ЧонгарЧаплинка і Каланчак у контролі за переміщенням людей та транспорту між материковою Україною і тимчасово окупованим Кримом", - написав Чубаров на своїй сторінці у Facebook.
 
При цьому він визнав, що "як для однієї, так і для другої служби постійний цивільний контроль, здійснюваний громадським об'єднанням Аскер був, м'яко кажучи, незручний".
 
"Небажаними "аскерівці" стали і для різноманітних тіньових ділків, які налагодили різний незаконний бізнес на адміністративному кордоні. Природно, і вони виступали стороною, прагнучи витіснити Аскер за межі займаних ними місць дислокацій", - стверджує Чубаров.
 
Глава Меджлісу також заявив, що "деякі з числа винних військовослужбовців вдалися до вигаданих версій, спрямованих проти кримських татар".
 
"Такі дії нами будуть рішуче припинятися", - запевнив Чубаров.
 
Як повідомляють ЗМІ, на Чонгарі стався інцидент між військовослужбовцями ЗСУ та членами громадської організації Аскер. Військові пізніше назвали напад на базу батальйону фейком, повідомивши, що невідомі намагалися здійснити атаку на базу ЗСУ.

Related

Гаряча новина 5321478693002395727

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item