Рекламні вивіски російською мовою порушують законУкраїнізувати торгові вивіски й оголошення та дотримуватись мовного законодавствата попросила підприємців міська рада Конотопа на Сумщині.
Про це написав у мережі Facebook мер Конотопа Артем Семеніхін.
"Уже більше 90% рекламних носіїв у місті української перемоги Конотопі є державною мовою", – написав міський голова Артем Семеніхін.
Секретар міськради Олена Багрянцева розповіла, що місцева влада перевіряє заклади торгівлі на дотримання мовного законодавства.
"Ми звертаємося до керівників торговельних закладів з проханням перекласти всі свої вивіски, рекламні оголошення, інші рекламні засоби на державну українську мову. Деякі підприємці пішли назустріч, переклали свої рекламні засоби, зняли вивіски російською. Інші, які ще цього не зробили, отримали від нас доручення за місяць виправити ситуацію", – каже Багрянцева.
Наталія Журавель, начальник сектору торгівлі та побутового обслуговування населення Конотопської міської ради, яка також проводить перевірку, наголосила, що використання рекламних оголошень російською є порушенням закону.
Держпродспоживслужба роз'яснила, що заклади харчування, магазини та інші суб'єкти господарювання зобов'язані обслуговувати споживача державною мовою.

Related

Суспільство 7135488272841354199

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item