Звільнення Донбасу: представник Порошенка назвав можливі терміниУ разі, якщо санкції будуть продовжені, звільнення окупованих територій Донбасу може розпочатись менше, ніж за рік – 1 січня 2018 року.
Про це розповів представник президента у Верховній Раді Артур Герасимов у програмі на Еспресо.TV.
"Коли ми говоримо про вибори, ми маємо навіть дивитися на те, чи розмінована та територія чи ні. Бо це також є дуже важливим чинником. Я вже казав, що початок звільнення територій, якщо санкції будуть подовжені, може розпочатися з 1 січня 2018 року", - заявив Герасимов.
В той же час, Герасимов пояснив, що під час підготовки до виборів треба вирішити такі питання, яким чином в голосуванні будуть брати участь переселенці, в кого штамп прописки – Горлівка, Харцизьк, Торез, Сніжне.
"Крім цього, яким чином там буде гарантована безпека нашим українським ЗМІ, яким чином буде гарантована безпека агітації, яким чином ми будемо захищатися під час пересування, коли ми навіть не маємо карт мінних полів і т.д", - додав представник президента.
У сценарії повернення Криму повинен бути врахований мілітаристський аспект. Про це розповіла заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова.
"Коли армія іншої країни зайшла в Крим у лютому-березні 2014 року, то відповідно у сценарії повернення Криму теж повинен бути врахований мілітаристський аспект. Що стосується інформаційного аспекту, то ми навколо третіх роковин окупації вибудовуємо кампанію "Крим-це Україна.1096 днів окупації", - зазначила Джапарова.

Related

Події в Україні 2411165340980757902

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item