Російського боксера Повєткіна, якого впіймали на допінгу, виключили з рейтингів WBC

Повєткін буде виключений з рейтингу WBC
Російський боксер Олександр Повєткін виключений з рейтингів Всесвітньої боксерської ради, заявив президент організації.
"Повєткін виключений з рейтингів WBC. Рішення по його справі буде винесено на наступному тижні", - наводить слова президента WBC Маурісіо Сулеймана Р-Спорт.
Це рішення WBC прийняв на основі допінг-проби Б боксера, яка підтвердила наявність в організмі спортсмена забороненої речовини остарина.
У грудні 2016 року Олександр Повєткін вдруге за рік був викритий у вживанні заборонених препаратів, через що його бій за титул "тимчасового" чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) проти Бермейна Стіверна було скасовано.
Пізніше один з тренерів українського боксера Володимира Кличка Джеймс Алі Башир заявив, що росіянин Олександр Повєткін повинен понести покарання за вживання допінгу.
Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко піддав критиці боксера Олександра Повєткіна після того, як росіянина спіймали на вживанні забороненої речовини.
Нагадаємо, в травні 2016 року в допінг-пробі російського боксера Олександра Повєткіна були знайдені залишкові сліди мельдонію, застосування якого було заборонено з 1 вересня 2015 року, через що було зірвано бій росіянина проти американця Деонтея Вайлдера за титул чемпіона світу за версією WBC.

Related

Спорт 3386782320676384222

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item