Євробачення погрожують забрати в України


Європейський мовний союз пригрозив Україні санкціями аж до відсторонення від конкурсу Євробачення 2017.
Генеральний директор організації Інгрід Делтенре каже, що на такі заходи вони готові піти, якщо не буде знайдено рішення про участь Росії, про це повідомляє "Эхо Москвы".
Керівник мовного союзу Європи назвала поведінку України неприйнятною. Вона також додала, що тривають переговори з українським керівництвом про пошук оптимального рішення.
У 2009 році Євробачення проходило в Росії. На конкурс заборонили в'їзд грузинської групи Stephane & 3G із піснею We Don't Wanna Put In("Ми не хочемо тиску"- ред.). Російській владі не сподобалися слова пісні грузинів співзвучні із прізвищем тодішнього російського прем'єра Володимира Путіна.
Представники Росії також висловлювали незадоволення перед грецьким Євробаченням у 2007 році, де від України виступала Вєрка Сердючка. Слова пісні Dancing Lasha Tumbai росіянам чулися як Russia goodbye.
Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну російскій співачці Юлії Самойловій на три роки. 2015-го вона виступала в окупованому Криму разом із Газмановим і Лолітою. Організатори Євробачення запропонували їй виступати по відеозв'язку.

Related

Події у світі 2789470776996127231

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item