Україна готує третій позов до СОТ проти Росії

У СОТ буде поданий Україною ще один позов проти Росії

Він стосуватиметься обмежень щодо продуктів і промислових товарів.


Україна готує третій позов до Світової організації торгівлі (СОТ) проти Росії. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталя Нікольська в інтерв'ю виданню Дзеркало тижня.
"Третій позов стосуватиметься заборон, які були введені щодо наших продуктів харчування і деяких промислових товарів. Власне, щодо їхньої нібито невідповідності технічним нормам чи фітосанітарним вимогам РФ", - сказала Нікольська.
 
Вона зазначила, що підготовка до такої судової тяганини затяглася через острах деяких українських компаній зважитися на такий крок. За словами заступника міністра, ці фірми присутні на російському ринку й з іншою продукцією і бояться втратити хоч таку можливість збуту. А з огляду на широкий спектр товарів і значну кількість постраждалих учасників ринку багато часу забирає, власне, формування чіткої позиції з боку України щодо таких заборон.
 
"Мета нового позову - продемонструвати всім, що українські продукти дійсно якісні, безпечні, а також відповідають вимогам технічного регулювання і що їх можна купувати", - підкреслила Нікольська.
 
Як повідомляють ЗМІ, у жовтні 2015 року Україна подала проти РФ перший позов до СОТ щодо обмеження експорту вагонів.

Related

Економіка 2704735347633548612

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item