Україна готує третій позов до СОТ проти Росії

У СОТ буде поданий Україною ще один позов проти Росії

Він стосуватиметься обмежень щодо продуктів і промислових товарів.


Україна готує третій позов до Світової організації торгівлі (СОТ) проти Росії. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталя Нікольська в інтерв'ю виданню Дзеркало тижня.
"Третій позов стосуватиметься заборон, які були введені щодо наших продуктів харчування і деяких промислових товарів. Власне, щодо їхньої нібито невідповідності технічним нормам чи фітосанітарним вимогам РФ", - сказала Нікольська.
 
Вона зазначила, що підготовка до такої судової тяганини затяглася через острах деяких українських компаній зважитися на такий крок. За словами заступника міністра, ці фірми присутні на російському ринку й з іншою продукцією і бояться втратити хоч таку можливість збуту. А з огляду на широкий спектр товарів і значну кількість постраждалих учасників ринку багато часу забирає, власне, формування чіткої позиції з боку України щодо таких заборон.
 
"Мета нового позову - продемонструвати всім, що українські продукти дійсно якісні, безпечні, а також відповідають вимогам технічного регулювання і що їх можна купувати", - підкреслила Нікольська.
 
Як повідомляють ЗМІ, у жовтні 2015 року Україна подала проти РФ перший позов до СОТ щодо обмеження експорту вагонів.

Related

Економіка 2704735347633548612

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item