Довести розпочате до кінця. Найєм закликав прийти під суд по справі Романа Насірова

Приходьте, якщо вам не все одно. Завтра, об 11:00 на вул. Солом'янській, 2а.
У неділю, 12 березня, народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці Facebook закликав усіх небайдужих прийти завтра об 11:00 під будівлю Апеляційного суду р. Києва (вул. Солом'янська, 2а) по справі Романа Насірова.
"Якщо ми праві, і вони таки нічого й не зрозуміли, дуже важливо, щоб ми самі не дозволили цій справі зійти нанівець. Якщо ми заспокоїмося і змиримося, це буде вже наша провина, а не їх заслуга", - написав Найєм.
За його словами, своїх прихильників на акцію вже мобілізували АвтоМайдан - AutoMaidan, ВОЛЯ, ДемАльянс Україна, Антикорупційна група РПР, РУХ НОВИХ СИЛ і Справедливість.
Він також пояснив, чому вважає за потрібну присутність небайдужих на акції:
"По-перше, я щиро вірю, що ця справа має величезне значення, і незалежно від того, як будуть розвиватися події, вже зараз багато чиновників замислюються перед тим, як ставати спільниками і співучасниками корупційних схем", - пояснив депутат.
"По-друге, я також впевнений, що Романа Насірова здали або здадуть, і найкращий для нього варіант розвитку подій - почати давати свідчення. Наші акції можуть допомогти йому прийняти правильне рішення", - продовжив він.
"По-третє, у нас є обгрунтовані сумніви, що судді, які розглядають апеляційну скаргу Романа Насірова - Віктор Глиняний, Валерій Лашевич, Денис Масенко, Тетяна Росик та Іван Рибак - зможуть прийняти справедливе рішення", - аргументував свою позицію Найєм.
"У зв'язку з цим ми допускаємо, що рішення по дуже важливій справі буде прийнято з урахуванням близькості підозрюваного до глави держави і його оточення, а не згідно із законом", - підсумував депутат.
Найєм також наголосив, що "ні про який тиск на суд не йдеться".
"У нас є всі Конституційні права проявляти активний громадський інтерес до судового засідання. Акція проходить на законних підставах - відповідна заявка була зареєстрована", - підкреслив він.
Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов'язано з рішеннями голови ДФС про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним з народним депутатом Олександром Онищенком.

Related

Події в Україні 8493545293938805504

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item