Порошенко нагадав ЄС, що на Сході України захищається європейське майбутнє

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості збереження єдності Євросоюзу та рішучості дати відсіч спробам зруйнувати європейську ідею.
Про це йдеться в його привітанні з нагоди 60-річчя підписання Римського договору, розміщеному в Facebook.
"Шістдесят років тому з підписанням Римських договорів започатковано історію найуспішнішого інтеграційного проекту – Європейського Союзу", - зазначив президент.
"Його успіх – відданість спільним цінностям, свободі, демократії, верховенству права, і головне – повага до людської гідності. Це те, що стало основою миру в Європі. Це те, що заклало підвалини економічного процвітання. Це те, що завжди об’єднувало Україну з ЄС", - впевнений він.
За словами президента, цей день ще раз нагадує "про важливість збереження єдності та рішучості дати відсіч усім спробам зруйнувати європейську ідею".
"Сьогодні, коли на східному українському кордоні Європи захищається європейське майбутнє, цінуємо європейську солідарність та підтримку. Вітаю наших партнерів і впевнений у нашій спільній перемозі!", - написав Порошенко.
Як повідомлялося, раніше в суботу лідери країн Євросоюзу ухвалили Римську декларацію, в якій окреслили основні напрямки роботи на наступне десятиліття.

Related

Політика 5952228918611043119

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item