Візит політиків до Криму. Київ погрожує санкціями

Засідання РНБО

Проти громадян України можуть відкрити кримінальні провадження.


Служба безпеки України (СБУ) повинна проаналізувати інформацію про перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для введення проти них санкцій. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, інформує прес-служба відомства у неділю, 19 березня.
 
"СБУ повинна підготувати і надати на розгляд РНБО України перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Європейського Союзу, Співдружності незалежних держав і країн Латинської Америки, які, за повідомленнями російських ЗМІ, прибули з триденним візитом в анексований Крим", - заявив Турчинов.
 
Він підкреслив, що у разі підтвердження цієї інформації буде розглянуто питання про можливе введення санкцій, а в разі присутності у Криму громадян України - відкрито кримінальні провадження.
 
"Перевірці підлягає також інформація про участь у цій пропагандистській акції українських громадян, і в разі підтвердження їх перебування у Криму, мають бути відкриті кримінальні провадження відповідно до чинного законодавства", - зазначив Турчинов.
 
Раніше сьогодні стало відомо, що в анексований Крим з триденним візитом прибула делегація європейських, латиноамериканських і українських політиків.

Related

Гаряча новина 4797533726991230074

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item