Сбербанк про санкції Києва: Ми розчаровані

У Сбербанку вважають, що вони нічого не порушували

Банк попросив президента України Петра Порошенка відновити правопорядок.


Російський Сбербанк розчарований санкціями влади України і називає їх дискримінаційними. Про це йдеться в заяві фінустанови, яку цитує РБК.
"Ми розчаровані рішенням української влади ввести санкції стосовно ПАТ Сбербанк (Україна). Вважаємо це рішення дискримінаційним, політично вмотивованим і не спричиненим певними діями з боку нашого дочірнього банку, що порушували б закони України", - йдеться в повідомленні.
 
У Сбербанку підкреслили, що санкції на тлі фізичного блокування центрального офісу і кількох відділень банку представниками радикальних організацій, а також безперервні актів вандалізму щодо майна банку за цілковитого потурання органів правопорядку є підтвердженням небажаної для української влади присутності інвестицій Сбербанку в країні.
 
Фінустанова звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням відновити правопорядок, розблокувати центральний та інші офіси банку і забезпечити нормальні умови для обслуговування банків її клієнтів - кількох десятків тисяч українських юридичних осіб і більше мільйона приватних клієнтів - громадян України.
 
Сбербанк планує узгодити з НБУ подальші дії і сподівається на підтримку регулятора у відновленні нормальної роботи своєї української дочки.
 
Як повідомляють ЗМІ, із 7 березня російський Сбербанк почав обслуговувати у своїх відділеннях сепаратистів ДНР і ЛНР. Незабаром стало відомо, що НБУ ініціює санкції до дочки Сбербанку в Україні.
 
Напередодні, 15 березня, РНБО доручила НБУ і СБУ протягом доби підготувати пропозиції щодо введення санкцій стосовно працюючих на Україні банків з російським капіталом - Сбербанку, ВТБ, БМ-Банку, Промінвестбанку і VS Bank.

Related

Економіка 5992563002020935100

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item