Викрили плани Росії щодо України на квітень


Росія зацікавлена у розхитуванні ситуації в Україні на річницю діяльності Кабміну.
Про це заявив народний депутат, координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, пише "Апостроф".
Для РФ навіть не так важливо, наскільки лояльними до Москви виявляться старі нові нардепи, яких отримає країна за перевиборів, головне, щоб між ними не було згоди.
"Завдання у Росії підготуватися до квітня, коли уряд Гройсмана вже рік виконуватиме свої повноваження, відповідно "імунітет" Кабмін втратить і розхитуватимуть ситуацію з тим, щоб влаштувати комплексну урядово-парламентську кризу. У Кремлі розуміють, що зміна політичної конфігурації призведе до повного ступору роботи законодавчої і виконавчої влади. Ті сили, які гарантовано пройдуть до парламенту, ніколи не створять коаліції. Зараз нарощують рейтинги "Самопоміч", "Опозиційний блок" і "Батьківщина". Це сили, які ніколи не будуть працювати в коаліції, навіть якщо її створять, то за місяць-два вона провалиться, а це автоматично призведе до урядової кризи", - каже нардеп.
Внутрішньополітичне розгойдування - не єдина мета Кремля. Росії необхідно дискредитувати Україну в очах міжнародної спільноти. Для цього організовуватимуть нові акції протесту.
"Щоб показати ситуацію так, що тут анархія, українська влада не тримає ситуацію під контролем, праворадикали правлять бал тощо. Нібито через це Україна постійно зриває Мінські домовленості", - пояснює Тимчук.
Радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива пояснив, чому РФ активізується саме навесні.
"З приходом весни завжди загострюються політичні процеси, починається підготовка до передвиборних кампаній тих чи інших політичних партій. Відповідно Росія всіляко братиме участь у політичному процесі в Україні", - зауважив він.
"Противник грає в такий спосіб: вибирають одну-дві політичні сили, які чітко фінансують із Москви. Ці сили можуть йти і під патріотичними гаслами, питання тільки в тому, яку кінцеву задачу вони ставлять. Відповідно розхитуватимуть ситуацію, щоб провести вибори і завести 
У квітні завершується річний "імунітет" уряду Володимира Гройсмана.
Торік Верховна Рада 257 голосами підтримала його кандидатуру прем'єр-міністра. До нового уряду увійшли 6 віце-прем'єрів та 16 міністрів. Міністра охорони здоров'я не призначили досі.

Related

Політика 6928910846419025662

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item