МЗС РФ хоче з експертами вирішити, "хто такий український народ"


У МЗС РФ запропонували "проаналізувати, хто такий український народ, і в чому його справжні споконвічні інтереси" із залученням "міжнародних експертів".
Про це на брифінгу в Москві заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає УНІАН.
"Серйозна робота – це важка, болісна, але єдино можлива в цьому випадку робота над помилками, над багаторічними помилками – відмова від націоналізму, відмова від ставки на радикальні сили, пошук національного консенсусу, припинення тих методів роздирання суспільства... зокрема, за мовною ознакою, і дійсно спроба аналізу інтересів України, спроба проаналізувати, хто такий український народ, у чому його справжні споконвічні інтереси, з кого він складається, як забезпечити права всіх категорій населення", - сказала Захарова.
"Це колосальна робота. Тут вже факелами і націоналістичними гаслами не відбудешся. Тут потрібно серйозно, можливо навіть із залученням міжнародних експертів з тих організацій, які виробляють міжнародні положення про захист прав людини, національних меншин", - додала вона.
"Хочу підкреслити, що це не найгірше з того, що буде - оскільки ніхто не ставить бар'єри на шляху до абсолютного ідеологічного колапсу, навпаки, процес тільки набирає обертів, потім просто люди будуть ставити питання "хто винен" і шукати винних вже не на Донбасі, а в Києві і великих містах, в сусідніх будинках тощо", - заявила вона.
Захарова також заявила, що "не можна весь час годувати людей" зовнішнім ворогом і говорити про "міфічні танки, які, мабуть по повітрю перекидають в Україні", а також про "агентів Кремля".
Як відомо, Росія грунтує свою правову позицію на твердженні, що бойовики на Донбасі самі знайшли зброю – радянську або залишену українською армією.

Related

Політика 3410316204409337760

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item