За день заробляю 1000 гривень – українка про життя в Греції


Українка Наталя Нестер заробляє 800 євро в місяць в грецькому місті Ларнака. Жінка розвозить чай, каву та тренує дітей у басейні. 
Про це вона розповіла у коментарі ЗМІ.
"Жити в Греції не гірше, ніж в Україні. Роботи зараз обмаль, але тим хто хоче працювати вона є. Найкращі заробітки у туристичний сезон, який у Греції розпочинається з травня. Греки працюють по 12-14 годин, аби мати копійку. Найменша зарплата тут 500 євро. Але й ціни досить невисокі. М'ясо, яйця, фрукти коштують дешевше, ніж у Києві",– розповіла Наталя. Вона 5 років тому вийшла заміж за грека та переїхала на Кіпр.
З чоловіком живуть окремо. Житло винаймають за 250 євро. Це велика квартира з двома спальнями та вітальнею. Менше 2 кімнат у Греції нема.
"Ми інтенсивно заробляємо на власне житло, тому я працюю. Прокидаюся о 5 ранку, щоб наготувати кави для туристів та вуличних продавців. Подаю її в паперових стаканчиках. Особливо греки люблять каву із корицею або ваніллю. Стаканчик коштує від 2 до 5 євро. В залежності від величини. Чаю тут вживають мало, але особливо люблять зелений чай із жасмином. Зранку витрачаю 3 години на доставку кави. Мене знають всі місцеві і чекають доки я прийду, тому купують охоче", - пояснила жінка.
В туристичний сезон Наталя зустрічає туристичні групи з Росії та України та допомагає їм розселитися, проводить для них екскурсії.
"Працювати з українцями та росіянами греки не хочуть. Вважають їх бідними націями, бо ті ніколи не лишають чайових та часто хамлять, залишають бруд і крадуть. В мої обов'язки входить перевіряти валізи перед виїздом. Наші умудряються сховати готельні халати, рушники, косметику, фени. Одного разу навіть килимок скрутили в чемодан", - каже Наталя.

Related

Суспільство 1147841166620364353

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item