США скоротять допомогу Україні в 2018 році – ЗМІ

США скоротять допомогу Україні

У бюджеті США на 2018 рік передбачено скорочення допомоги Україні майже на 70%.

План бюджету США на 2018 рік передбачає скорочення міжнародної допомоги Україні на 68,8%, передає Голос Америки з посиланням на Foreign Policy.
Зазначається, що план бюджету ще в березні оприлюднила адміністрація США, проте інформація про скорочення на третину допомоги країнам, що розвиваються тоді, подана не була.
Згідно з 15-сторінковим бюджетним документом Держдепартаменту, реструктуризація включає переливання грошей з програми допомоги на розвиток в програму, яка тісно пов'язана з цілями національної безпеки.
Документ позначений як "несекретний, але чутливий".
Щодо України Foreign Policy пише, що обсяги допомоги на 2018 рік у попередньому плані бюджету мали б становити понад 570 мільйонів доларів. Разом з тим, новий проект передбачає скорочення фінансування на 68,8% до 177 мільйонів доларів.
Раніше повідомлялося, що США планують істотно скоротити обсяги фінансової допомоги іншим державам, щоб збільшити військові витрати.
Зазначимо, в грудні 2016 року Конгрес США схвалив допомогу Україні в сфері безпеки на 2017 рік в розмірі 350 мільйонів доларів. З них 150 мільйонів доларів країна отримає до 1 жовтня.

Related

Економіка 7423329563849207441

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item