У Німеччині почав роботу штаб кібервійськ

Солдати німецьких кібервійськ

Штаб німецьких кібервійськ розташовано в Бонні, у ньому працюють 260 співробітників.

У Німеччині в суботу, 1 квітня, почав свою роботу командний центр німецьких кібервійськ (CIR), розташований у Бонні. Тепер кібервійска у ФРН остаточно виділені в окремий вид - поряд із сухопутними, військово-повітряними і морськими силами. Досі за кібероборону в країні відповідало міністерство внутрішніх справ. Урочисте відкриття центру відбудеться в середу, 5 квітня. На заході буде присутня міністерка оборони ФРН Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen).
У боннському штабі працюватимуть 260 осіб. До 1 липня 2017 року у підпорядкування центру перейдуть 13 500 військовослужбовців і цивільних співробітників. Новий вид військ повинен гарантувати безпеку інформаційних систем збройних сил Німеччини, а також захищати від злому ті види озброєнь, де застосовуються цифрові технології.
Кібератаки - не фантастика
Тільки за перші 9 тижнів 2017 року було скоєно майже 300 тисяч кібератак на комп'ютери Бундесверу, повідомило міноборони країни. "Кібератаки на державу і ключову інфраструктуру вже давно не є фантастикою, це - реальність. Це доводять численні інциденти в наших країнах-партнерах, що володіють подібним рівнем розвитку цифрових технологій", - йдеться в стратегічному документі міністерства оборони ФРН.

Related

Події у світі 2024989977066638420

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item