Лукашенко: Готові приїхати в Україну на тракторі

Порошенко з Лукашенком в Чорнобилі

Білоруський лідер запевнив українського президента в надійній дружбі.

Білорусь буде працювати тільки заради миру в Україні. Про це білоруський лідер Олександр Лукашенко сказав на зустрічі з українським колегою Петром Порошенком в Чорнобилі.

"Петро Олексійович і весь український народ знають нашу позицію - мир і тільки мир. Українці ніколи для білорусів не були чужими людьми. Подобається це комусь чи не подобається ..., але ми рідні люди. Ми завжди жили разом, особливо на цій території. Нас ніхто не може розділити", - цитує Лукашенка його прес-служба.
Звертаючись до Порошенка, білоруський президент зазначив, що білоруси не можуть вчинити "якось інакше, ніж чинять тепер".

"Ми рідні люди, ми можемо тільки прийти до вас або, як я говорив, приїхати на тракторі, допомогти вам орати землю, якщо це потрібно. Ми будемо працювати тільки заради миру. У нас немає іншої мети. І це не тільки моя позиція, це позиція всього білоруського народу", - наголосив Лукашенко.

Він закликав якнайшвидше припинити "ці міжусобні драчки, з'ясування стосунків зі зброєю, дивитися з побоюванням один на одного".

Лукашенко також заявив, що Білорусь готова продовжити сприяти мирному врегулюванню в Україні.

Він також зазначив, що українська земля особисто для нього теж не чужа, а білоруси - "були і будуть завжди надійними друзями".
Раніше Лукашенко на тлі опозиційних мітингів розповів про "майданутих" в Білорусі.

Related

Події у світі 8610776380917359706

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item