В Україні створили нову снайперську гвинтівку


Український хімічний концерн "ХАДО" створив нову напівавтоматичну гвинтівку 12,7x108-міліметрового калібру для цільового вогню на дальні дистанції.
Це другий проект харківського підприємства із замкнутим циклом виробництва, повідомляє сайт SNIPEX.

Гвинтівка SNIPEX М75 є напівавтоматичною зброєю великого калібру, головне призначення якої - цільовий вогонь на дальні дистанції (від 100 до 2500 метрів).
Конструкція розроблена з розрахунком максимальної простоти експлуатації та доступної системи техобслуговування, скомпонована за схемою булл-пап (затворна група розміщується за спусковим гачком).
Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані в три ряди і повертаються на 60°, що забезпечує жорстке замикання ствола. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі.
Стріляні гільзи викидаються автоматично при відкочуванні затвору назад. Його конструкція запатентована. Затвор починає процес перезарядження із затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол при повністю замкненому затворі. Це мінімізує коливання ствола під час пострілу. Відбій максимально утилізується, що забезпечує комфортність стрільби. Спуск м'який. Гвинтівка має запобіжник, розташований на спусковому гачку.
Ствол максимально відкритий, масивний, має 8 правих нарізів з твістом 15 дюймів. Оснащений дуловим гальмом-компенсатором, можливе оснащення штатним шумопоглиначем.
Гвинтівка призначена тільки для стрільби з упору, тому комплектується складними сошками і додатковою задньою опорою під прикладом.
Гвинтівка не має цівки, приклад зроблений з металу, оснащений накладкою під щоку, а також має гумовий затильник-амортизатор. Має ручку-держак для зручності перенесення.
Для транспортування гвинтівка розбирається та складається у фірмовий кейс, який може перенести одна людина.
2016 року український хімічний концерн "ХАДО" вийшов на ринок зброї з власною гвинтівкою з повздовжньо-ковзаючим затвором у калібрі 50 BMG. Гвинтівка RHINO HUNTER випускатиметься під брендом SNIPEX. Має вітчизняний ствол власного виробництва довжиною 750 мм при загальній довжині 1200 мм, прицільну дальність до 2200 мм. У варіанті зі стволом 1100 мм має прицільну дальність до 2500 м. Уперше гвинтівку представили на міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2016", що проходила з 11 по 14 жовтня 2016 року у Києві.

Related

Технології 1076619749828954287

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item