У порту Італії знайшли тіло росіянки у валізі


Італійські правоохоронці у порту Риміні знайшли тіло 27-річної росіянки, яке знаходилось у дорожній валізі. Слідчі повідомили про велику імовірність смерті від виснаження.


У Італії в порту Риміні знайшли валізу з тілом 27-річної жінки, яка виявилася громадянкою Росії. Як повідомляють місцеві ЗМІ, причиною смерті могло стати виснаження.
"Валізу виявили 25 березня. Спочатку слідчі припускали, що тіло, яке перебувало у ньому могло належати німкені, яка зникла під час подорожі на круїзному лайнері в лютому. Однак аналіз відбитків пальців показав, що загиблою виявилася громадянка Росії, яка кілька років жила в Італії, отримала тут вид на проживання", - уточнюється в повідомленні.
Поліцейські не знайшли на тілі ознак насильницької смерті і утоплення.
"Вони поки виключають кримінальний слід в загибелі жінки і вважають, що причиною смерті стало виснаження організму через жалюгідні життєві умови. В якості однієї з версій італійські правоохоронці розглядають варіант, при якому хтось намагався позбутися тіла, викинувши його у валізі в Адріатичне море ", - також передають місцеві ЗМІ.
Прокуратура Італії почала розслідування. Достовірно відомо, що кілька останніх місяці жінка неодноразово потрапляла в лікарню з діагнозом "анорексія". Повідомляється, що в момент смерті вона важила 35 кілограмів.

Related

Події у світі 1961744856818828834

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item