Екс-беркутівцям планують дати російське громадянство


Четверо колишніх співробітників харківського "Беркуту", які втекли до Росії, можуть отримати російське громадянство. Для цього їм потрібно відмовитися від українського паспорта.
Про це заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін, інформує "Говорит Москва".
"Це передбачає певні процедури, але якщо самі громадяни України, які бажають на них піти, то в цьому випадку вони можуть бути застосовані. Правда, це означає одночасно вихід з громадянства України відповідно до наших нинішніх законів. Тому все залежить не тільки від нас, але і від них", – пояснив Затулін.
При цьому він додав, що колишні "беркутівці" не можуть бути визнані в Росії політичними емігрантами.
"Вони в чистому вигляді є політичним емігрантами, але у нас політичний притулок не може бути надано громадянам країн, з якими у Росії безвізовий порядок перетину кордону. А з Україною досі у нас саме такий порядок", – заявив Затулін.
У мережі з'явилось відеозвернення чотирьох колишніх бійців "Беркуту". У своєму зверненні вони кажуть, що покинули територію України, бо, нібито, тут їм було небезпечно перебувати.
При цьому у ГПУ заявили, що не мають офіційного підтвердження про втечу в Росію чотирьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут".

Related

Гаряча новина 4918935176360741068

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item