Порошенко: Наша армія - на восьмому місці в Європі

Петро Порошенко високо оцінює можливості армії України

Глава держави вважає, що Україна не може бути переможеною.

 
Петро Порошенко заявив, що українська армія займає восьме місце серед армій Європи з обороноздатності. Про це він сказав в Chatham House у Лондоні під час лекції "Битва за Україну: лідерство і солідарність проти агресії", передає прес-служба глави держави.
 
"Україна – боєць. Якщо вам потрібен той, хто керується принципами, а не страхом, то подивіться на Україну. Ми щорічно витрачаємо 5% ВВП на безпеку і оборону – більше, ніж деякі члени НАТО. Наразі українська армія займає восьме місце в Європі", – сказав президент під час лекції "Битва за Україну: лідерство і солідарність проти агресії".
 
Порошенко додав, що "Україна не може бути переможеною", а ВСУ – "єдина армія, яка не тільки зіткнулася з російською агресією, але і здатна її ефективно стримувати".
 
"Завдяки їй ви можете відчувати себе в безпеці. Вона утримує агресію в стороні від ваших домівок. Не про це західне співтовариство повинне, в першу чергу, дбати та розуміти? Думаю, що ні", – підкреслив президент України.
 
Як повідомлялось, раніше Петро Порошенко заявив у Лондоні, що Кремль одержимий імперським минулим. Президент вважає, що в Україні немає миру з однієї причини – в цьому не зацікавлена Росія.

Related

Політика 7910313513421055690

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item