"Експерт розповів, чому поставляють більше українських товарів у Росію"


Україна продовжує поставляти товари в Росію, бо більше нема куди. Якщо ж перекрити російські ринки – це спричинить закриття підприємств, економічну кризу та безробіття.
Таку думку висловив політолог Петро Олещук.
"Наша влада не може припинити торгівлю товарів з Росією. Вона завжди була нашим основним ринком збуту. Дивує, що Москва цьому не запобігає. Ми від Росії дуже залежні. Щоб цього позбутися потрібен не один рік цілеспрямованої роботи. Альтернативи поки немає. Маємо стимулювати розвиток нових форм бізнесу. Наші товари повинні бути конкурентними не тільки на російському ринку, але і на світовому. Для цього треба покращити їх якість, шукати нових економічних партнерів. Влада повинна створювати умови для підприємницької діяльності. Цього не робить".
Економічні відносини з Росією не перервуться, вважає експерт:
"Зараз це є небезпечними у плані національної безпеки. Треба виробляти продукт на продаж не тільки в Росію, а і в Польщу, США. Тоді закриття російських ринків для нас не було б проблемою. Але якщо зробити це зараз – буде катастрофа. Може бути як метод тиску на нас. Більшу проблему бачу у завезенні товарів з Росії. Так фінансуємо агресора".
За перший квартал 2017 року Україна поставила до Росії товарів на $935 млн. Це на 44% більше, ніж за аналогічний період торік.
27 січня 2015 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію агресором. Війна триває із 2014-го року, коли був анексований півострів Крим та почалася антитерористична операція у Донецькій та Луганській областях.
З початку АТО на Донбасі загинули понад 2,6 тис. українських військових.

Related

Політика 923331121252682530

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item