Вірусна кібератака вразила 200 тисяч комп'ютерів у 150 країнах — Європол


Внаслідок масової кібератаки, яка відбулася 12 травня, постраждали понад 200 тисяч користувачів щонайменше в 150 країнах світу.
Про це у неділю, 14 травня, заявив голова Європолу Роб Уейнрайт, передає Reuters.
Він зазначив, що існує небезпека зростання кількості уражених комп'ютерів, коли "люди повернуться до роботи в понеділок".
"Глобальне охоплення безпрецедентне. За останніми підрахунками - це більше 200 тисяч постраждалих, щонайменше, в 150 країнах. Серед жертв — багато підприємців, в тому числі великі корпорації", — повідомив він.
Уейнрайт зазначив, що особливість атаки полягала в тому, що вона здійснювалась у поєднанні з "хробаком функціональності" і вірус поширювався автоматично.
Нагадаємо, в п'ятницю, 12 травня, як мінімум 74 країни зазнали масштабної кібератаки за допомогою вірусу WannaCry. Хакери атакували в тому числі Велику Британію, Іспанію, Росію, Україну і Тайвань.
Вірус потрапляє на пристрій через змінні носії або мережу і повністю блокує його. Для відновлення доступу до інформації злочинці вимагають заплатити в криптовалюті.
У компанії Avast, що випускає однойменний антивірус, заявили, що комп'ютерний вірус WCry (також відомий як WannaCry і WannaCryptor) заблокував не менше 57 тис. пристроїв по всьому світу. Російська антивірусна компанія Лабораторія Касперського зафіксувала близько 45 тис. атак програмою-шифрувальником WannaCry у 74 країнах світу.
Як повідомили у Держспецзв'язку, українським держструктурам вдалося уникнути масового зараження вірусом WannaCry.

Related

Технології 4628668045162289750

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item