Українська армія може звільнити Донбас за 5 днів


Військовий експерт розповів, чого найбільше бояться російські війська на Донбасі.
"Вони бояться того, що українська армія двома ударами винесе їх на територію Росії", - про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат України Дмитро Тимчук, передає "Апостроф".
"Коли ми говоримо, що росіяни намагаються постійно наступати, ми повинні ще розуміти, що вони до нестями, дико бояться зустрічного або навіть превентивного наступу ВСУ", - вважає Тимчук.
"На тому ж новоазовському напрямку ще рік тому були обладнані два повноцінні укріпрайони, тобто райони оборони. Ми бачимо, що такі самі створюють у глибокому тилу, фактично, у бойовиків - район Макіївки, туди, на Шахтарськ, у Луганській області - на південь від Стаханова. Це свідчить, що російсько-терористичні війська дійсно бояться, що українська армія двома ударами їх винесе просто на територію Росії. Новоазовський район складно моніторити, але звільняти цю ділянку було б значно простіше. Якщо не втрутяться російські кадрові війська, озброєні сили Російської Федерації", - повідомив він.
Тимчук вважає, що ВСУ могли б за 5-6 днів вийти до кордону.
"Це я беру ще середній сценарій. В оптимістичному, з огляду на невелику відстань, все може бути швидше", - зазначив він.
За минулу добу в зоні проведення АТО бойовики 44 рази відкривали вогонь по позиціях українських військових.

Related

Події в Україні 8126867717947303949

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item