Генпрокуратура просить довічного для Януковича


Прокуратура наполягає на найсуворішому покаранні для екс-президента.

 
Генпрокуратура проситиме суд засудити Віктора Януковича до довічного ув'язнення. Про це на брифінгу, який транслював телеканал 112 Україна, заявив представник сторони обвинувачення - прокурор Головної військової прокуратури ГПУ Руслан Кравченко.
 
За його словами, сторона обвинувачення впевнена в зібраних доказах.
 
"Доказами за цим кримінальним провадженням є свідчення свідків, документи, висновки експертів, речові докази та інші фото- і відеоматеріали. Ми впевнені, що наша доказова база зібрана під час досудового розслідування відповідно до положень КПК України. Я впевнений, що ми зможемо довести провину Януковича в Оболонському районному суді і взагалі в українському судочинстві", - сказав прокурор.
 
Кравченко переконаний, що якщо буде ухвалений обвинувальний вирок, то ця справа пройде всі інстанції, навіть якщо сторона захисту захоче подати скаргу до ЄСПЛ.
 
"Найвища міра покарання - це довічне позбавлення волі. Сторона обвинувачення у зв'язку з тим, що обвинувачений і підозрюваний Янукович під час проведення досудового розслідування не визнав своєї провини, клопотатиме тільки про найвищу міру покарання - довічне позбавлення волі", - додав він.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд над Януковичем перенесли на 18 травня, щоб допитати його по відеозв'язку.

Related

Гаряча новина 385627070591932347

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item