Вчені знайшли справжній ковчег Ноя

Вчені знайшли справжній ковчег Ноя
Група вчених з КНР запевняє, що ними були знайдені останки від біблійного ковчега, які сховалися на горі Арарат під шарами вулканічних утворень і снігу.
Фахівці з Гонконгу заявили, що виявили шматки дерева з ковчега Ноя на висоті 13 тисяч футів над рівнем моря. В результаті проведених вченими експертиз останки деревини були датовані 4 800 роком. Експерти майже на 100% впевнені в тому, що знайдені шматки дерева - це останки дерев'яного ковчега Ноя, передає УКРОП.
Кожна з виявлених дощок ковчега близько 8 дюймів в ширину, містить спеціальні кріплення, схожі на шипи. У 100 метрах від цих останків фахівці знайшли льодовик, з якого виднілися вмерзлі дерев'яні щити, що досягають 20 метрів в довжину. Експерти стверджує, що вони відшукали особливу конструкцію з дерева з численними дерев'яними балками, сходами і дверними отворами.
Згідно з біблейськими оповіданнями, Ноїв ковчег - це корабель побудований за Божою вказівкою для порятунку Ноя, його сім'ї, і тварин світу від Всесвітнього потопу з дерева гофер. Історія розповідається в Книзі Буття і інших джерелах.

Related

Цікаво 38070378288679571

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item