Україна відстає від плану виконання Асоціації


У жодній зі сфер Угода не була виконана повністю, заявляє віце-прем'єр.

Україна відстає від плану імплементації Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на засідання Кабінету міністрів України в середу, 31 травня.
"Ми багато в чому відстаємо в графіку виконання Угоди, і це відставання є досить значним. Я вже говорила в березні, що в 2016 році Україна імплементувала із запланованих 130 актів права ЄС всього 26 в своє законодавство", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що в жодній зі сфер Угода не була виконана повністю: чи то сфера транспорту або фінансів, надання послуг митницею.

Водночас віце-прем'єр додала, що у виконанні угоди є і низка позитивних результатів: експорт товарів в ЄС зріс на 25% (в I кварталі 2017 року); прийнято низку євроінтеграційних актів в сферах енергетики, державних закупівель, охорони навколишнього середовища.

Крім того, скасовані 12 тисяч ДСТУ, приведені до норм ЄС практично всі технічні регламенти, прийнятий закон про відкритість даних тощо.

Нагадаємо, 30 травня Сенат Нідерландів (верхня палата парламенту) проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Related

Політика 5894174525424808509

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item