Призначено нового військового прокурора сил АТО

Олег Сенюк

Олега Сенюка офіційно представили у Краматорську.

 
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО Олега Сенюка, який раніше очолював військову прокуратуру Західного регіону України.
 
Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, представлення нового прокурора сил АТО відбулося напередодні, 12 травня, у Краматорську.
 
"Анатолій Матіос зазначив, що Олег Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО", - йдеться в повідомленні.
 
Після представлення відбулася розширена нарада представників силових відомств Донецької та Луганської областей: Антитерористичного центру СБУ, Нацполіції, прокуратури і ДСНС. Учасники наради обговорили питання взаємодії силових структур в умовах бойових дій.
 
Як повідомлялось, у липні 2016 року суд відсторонив від посади військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Його запідозрили в незаконному збагаченні.
 
Пізніше щодо Кулика було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).
 
У жовтні Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно Костянтина Кулика.
 
У квітні 2017 року стало відомо, що Кулик отримав посаду в ГПУ.

Related

Політика 3574430404803910821

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item