Україна показала в Стамбулі новий гранатометНовий переносний реактивний гранатомет представив держконцерн "Укроборонпром" на виставці в Стамбулі.
Про це повідомили в державному концерні "Укроборонпром".
Відзначають, що нова зброя призначена для ураження легкобронированной і неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто). Також споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), живої сили, що знаходиться на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.
"Дальність стрільби переносного реактивного гранатомета становить від 70 м до майже 2 км, а дальність прямого пострілу досягає 600 м. Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує і спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби", - йдеться в повідомленні.
"Укроборонпром" представляє Україну на 13-й Міжнародній виставці військової техніки "IDEF-2017". На стенді Концерну представлено: натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру "Фантом", бронетранспортери БТР-3Е1 і "Дозор-Б", БМ "Оплот", танкові двигуни і агрегати, ракетне й артилерійське озброєння, вогнепальну зброю.

Related

Технології 3826491350425506891

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item