"Армія платить за навчання" - українка стала військовою в США


Американська армія оплачує військовим вищу освіту.

Про це розповідає 28 річна Крістіна Черешнєва, яка переїхала з Чернівців в Нью-Йорк 8 років тому.
"Я приїхала до США з Чернівців, як студент по програмі обміну між університетами. До того навчалася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю "англійська філологія". Приїхала в Манхеттен, закінчила 2-річний коледж. Зараз навчаюся у 4-річному коледжі в Нью-Йорку, залишився ще один семестр до закінчення та отримання звання бакалавра", - розповідає Крістіна Черешнєва zaxid.net.
В армії дівчина служить чотири роки. Планує працювати там медсестрою.
"Для того, щоб піти в армію було багато причин – мені подобалася армія, подобалася військова форма, дисципліна, фізична підготовка. Інша причина – моє навчання. Я хочу після закінчення бакалаврату отримати звання магістра. Хочу все життя навчатися. Освіта в США дуже дорого коштує. Але американська армія платить за моє навчання. Моя спеціальність в коледжі – медсестра. Я хотіла працювати за спеціальністю в армії, але поки що до цього тільки йду, - каже Крістіна.
До 20 років я жила з батьками і не була самостійною. - продовжує. - Коли приїхала в Нью-Йорк, почала сама заробляти, стала незалежною, сама приймала рішення. Звичайно, я не одразу отримала громадянство. Я сама забезпечувала себе, сама платила за квартиру, харчування. Також платила за навчання. Воно коштувало вдвічі більше, ніж для громадян США. Але мені подобалося ставити цілі і досягати їх".
Українка Ізадора Катеренюк служить старшим лейтенантом у складі одного з тактичних підрозділів військової поліції бразильського міста Сан-Паулу. Стати військовою мріяла з дитинства.

Related

Суспільство 7209142810866571635

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item